جهت پوشش سطح کف فضاهای مختلف از صفحات چوبی نازک به اسم پارکت استفاده می شود. این نوع کف پوش دارای تنوع بسیار زیادی می باشد  و در رنگ ها و سایزهای مختلف به بازار عرضه شده است. این محصول مختص استفاده در چه فضاهایی هستند و از کجا می توان پارکت آرتا ارزان را تهیه کرد؟

بازار صادرات پارکت آرتا ارزان اصفهان

پارکت آرتا برای چه فضایی مناسب است ؟

پارکت آرتا برای چه فضایی مناسب است ؟ استفاده از پارکت ها برای فضاهای سر بسته مورد استفاده قرار می گیرد. با ایجاد محصولات جدید جهت ایجاد دکوراسیون داخلی زیبا استفاده از پارکت های چوبی نیز رواج پیدا کرده است. این محصولات با توجه به این که از چوب های طبیعی ساخته می شوند دارای زیبایی خاصی هستند.

این محصولات هم در فضاهای مسکونی و هم تجاری کاربرد دارند. این محصولات پس از نصب و جاگذاری در کف ساب زده می شوند تا مقاومت آنها در برابر عوامل مختلف مانند رطوبت افزایش یابد.

استفاده از پارکت ها به علت جنس خاص آنها که از مواد چوبی می باشند در مکان های مرطوب مانند حمام و سرویس بهداشتی زیاد مطلوب نیستند و بنابراین برای اتاق های خواب و پذیرایی کاربرد بیشتری دارد.

رنگ پارکت مورد استفاده برای فضای مورد نظر می تواند تاثیر فراوانی در بزرگ یا کوچک جلوه دادن آن داشته باشد. به عنوان مثال پارکت های با رنگ روشن در فضاهایی که دیوار های تیره دارد باعث بزرگ و دلباز تر نشان دادن آن محیط می شود. بنابراین با توجه به نوع و ابعاد فضای داخلی می توان رنگ مناسب پارکت را انتخاب کرد و فضا مناسب پارکت را تغییر برگزید.

همچنین استفاده از پاکت های تیره رنگ در فضاهایی که سقف و دیوارهای آن تیره هستند باعث می شود که اتاق پهن تر و سقف پایین تر به نظر برسد.

امروزه با استفاده از لایه های پوششی مقاوم در برابر رطوبت میزان مقاومت آنها به رطوبت را بالا برده اند و بنابراین در محیط هایی مانند آشپزخانه و راهروها می توان آن را به کار برد.

توزیع کننده پارکت آرتا ارزان اصفهان

توزیع کننده پارکت آرتا ارزان اصفهان چنانچه در زمینه فروش انواع کف پوش دارای فروشگاه هستید و یا به صادرات این محصول به کشورهای همجوار اشتغال دارید استفاده از پارکت آریا می تواند گزینه بسیار مناسبی برای توسعه تجارت شما باشد.

برای تهیه این محصول می توانید با توزیع کننده پارکت آریا ارزان اصفهان ارتباط برقرار نموده و ضمن کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این محصول و قیمت روز آن نسبت به سفارش خود اقدام نمایید.

سفارش عمده این پارکت مشمول تخفیف ویژه بوده و با قیمت ارزان تری این محصول به درست شما می رسد. 

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به دست شما می رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *