پارکت مدرن ترک فلور از نوع پارکت لمینت است. تحت لیسانس کشور ترکیه است و کیفیت و دوام بسیار بالایی دارد. امروزه در دکوراسیون داخلی بسیاری از واحد های مسکونی و تجاری استفاده از این پارکت هم به صرفه و هم بسیار شیک و زیبا است. برای سفارش عمده این پارکت با قیمت پایین تر می‌توانید از کارشناسان فروش ما کمک بگیرید.بازار صادرات پارکت مدرن ترک فلور لمینت

تفاوت های پارکت و سرامیک چیست ؟

تفاوت های پارکت و سرامیک چیست ؟ سرامیک و پارکت هر دو جزو انواع کف پوش های جدید برای منازل هستند. در انتخاب پارکت برای واحد خود باید دقت کافی داشته باشید چون به سرعت نمی‌توان آنرا تعویض کرد. اولین و اصلی ترین تفاوت پارکت و سرامیک ها تطابق پذیری آن با دکوراسیون منزل است. مسئله دیگر این است که پارکت خاصیت ضد آب دارد اما سرامیک نه و از همین رو انتخاب پارکت به عنوان کف پوش ارجح است. از نظر دوام و مقاومت در برابر سایش و تغییر رنگ هم پارکت بهتر از سرامیک است به ویژه پارکت های لمینت که از پارکت های معمولی هم مقاوم تر هستند. در ضمن ضد حساسیت هم هستند و اگر روی آنها آب ریخته شود ورم نمی‌کند و پارکت لمینت آسیب نمی‌بیند چون از چوب های فشرده و متراکم ساخته می‌شوند. سرامیک ها تعادل دمایی نداشته ولی پارکت های لمینت این پارامتر را داشته و روی آنها احساس سردی به پا منتقل نمی‌کند. سطح پارکت نرم تر و راحت تر از سطح سرامیک است.

سفارش عمده پارکت مدرن ترک فلور لمینت

سفارش عمده پارکت مدرن ترک فلور لمینت پارکت مدرن ترک فلور لمینت محصولی بسیار با کیفیت است. مغز آن HDF است. گرید آنها AC4 بوده و دارای گارانتی هستند و با اطمینان می‌توانید با رعایت نکات توصیه شده و نگهداری خوب از آن چندین سال استفاده کنید. تنوع رنگی آن بسیار جالب و مناسب است. خرید این پارکت برای مکان هایی که تردد زیادی دارند مناسب است چون هم لایه سایش ناپذیر دارند و هم لبه های اتصال آنها محکم و پارافین خورده است. شما خریداران ارجمند برای سفارش عمده پارکت مدرن ترک فلور لمینت به طور مستقیم و با مناسب ترین قیمت و کسب اطلاعات بیشتر از طریق پنل های ارتباطی با کارشناسان فروش ما در تماس باشید. با خرید مستقیم و عمده این نوع پارکت و حذف واسطه های فروش و هزینه های اضافی خریدتان اقتصادی تر خواهد بود و سود حاصل برای شما بیشتر خواهد شد. علاوه بر صرفه جویی در هزینه مالی می توانید در زمان خود نیز صرفه جویی کنید و در کمترین زمان کامل ترین اطلاعات را کسب کرده و پارکت دلخواه خود را انتخاب و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *