قرنیز یک نوار از جنس ام دی اف است که برای زیبایی و حفاظت از دیوار به صورت طولی در پایین دیوار نصب می شود. این محصول در طرح ها و رنگ های مختلف توسط گروه های تولیدی مختلف تولید می شود. در سراسر کشور می توان توزیع کنندگان مختلفی از قرنیز ام دی اف طرح دار را پیدا کرد که با تولید کنندگان محصول ارتباط مستقیم دارند و محصول را با مناسب ترین قیمت ممکن توزیع می کنند.

توزیع کننده قرنیز ام دی اف طرح دار

اجرای راحت قرنیز ام دی اف در منزل

اجرای راحت قرنیز ام دی اف در منزل برای اجرای راحت قرنیز ام دی اف ابتدا باید محیط را برای کاری که می خواهید انجام دهید آماده کنید مثلا: رنگی را که انتخاب می کنید با کفپوش ها و فضای خانه هماهنگی داشته باشد، نباید بین دیوار و قرنیز، قرنیز و کف و تیغه ها فضای خالی و درزی وجود داشته باشد، دیوار را تمیز می کنید. قرنیز به راحتی با چسب به دیوار می چسبد. روش نصب به این صورت است که: پشت قرنیز را چسب می زنید و به دیوار می چسبانید، بعد از آن با دستگاه میخکوب در فاصله های کوتاه قرنیز را به دیوار محکم می کنید.

در حین انجام کار و بعد از پایان کار نیز باید به نکاتی توجه کرد تا قرنیز به مرور زمان دچار ترک خوردگی و تغییر شکل نشود. در گوشه و کنج باید زاویه دیوار و اندازه قرنیز یکسان و هماهنگ باشد تا کار نهایی تحت فشار قرار نگیرد. قرنیز هایی که امروزه استفاده می شود با آنچه در قدیم استفاده می شد تفاوت زیادی دارد و هر کدام از جنس های امروزی نیز مزایای خاص خود را دارا هستند.

نمایندگی خرید قرنیز ام دی اف طرح دار

نمایندگی خرید قرنیز ام دی اف طرح دار قرنیز های طرح دار به وسیله گروه های مختلفی به فروش می رسند که عموما تولید کننده برای فروش بیشتر و بهتر محصول خود آن را به نمایندگی خاصی واگذار می کنند، در سراسر کشور می توان نمایندگی خرید قرنیز را پیدا کرد، این نمایندگی ها محصول مورد نظر را به روش های حضوری و غیر حضوری در اختیار خریدار قرار می دهند. گاهی نیز به صورت عمده محصول را به فروشگاه ها کوچکتر کارگاه های نجاری ارسال می کنند.

کار اصلی این نمایندگی ها پخش محصول و اجرای تعهدات لازم و خدمات پس از فروش به مشتری است، بسیاری از آن ها به صورت حضوری و آنلاین خدمات ۲۴ ساعته به مشتری ارائه می دهند. گروهی دیگر نیز خود نیروی کار برای نصب قرنیز را دارند و یا با کارگاه های مختلف برای اجرای کار قرار داد دارند که این نیز از مزایای خرید از نمایندگی و یا ایجاد نمایندگی توسط تولید کننده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *