امروزه از کفپوش های جدیدی به منظور پوشش دهی کف انواع فضاهای مدرن استفاده می نمایند که یکی از آنها کفپوش پارکت لمینت می باشد که ضمن افزایش جلوه ظاهری، استحکام و ماندگاری را نیز به دنبال خواهد داشت. اما یکی از بهترین و باکیفیت ترین نمونه های موجود که توسط برترین کمپانی تولیدکننده آلمانی پارکت لمینت ساخته و پرداخته شده، پارکت لمینت هاوس بادن می باشد که دارای مقاومت و نفوذ ناپذیری بالا بوده و از ترکیبات طبیعی یعنی چوب ساخته شده است.

تولید کننده پارکت لمینت هاوس بادن

انتخاب پارکت لمینت هاوس بادن

انتخاب پارکت لمینت هاوس بادن پارکت لمینت از جدیدترین کفپوش های موجود به شمار آمده که روز به روز بر کاربرد آن در فضاهای مدرن افزوده می شود، این محصول ضمن پدید آوردن انواع سطوح مستحکم، غیر قابل نفوذ و با دوام، زیبایی تمام را به محیط های مختلف هدیه بخشیده و یک جلوه شیک و بی همتا را در حکمفرما می سازد.

اما یکی از بهترین برندهای موجود از این محصول که خاص پسندان دست روی آن برای انتخاب گذاشته اند، پارکت لمینت هاوس بادن است که زیبایی به سبک مدرن را پدیدار ساخته و در نگاه مخاطبین، نفوذ عمیقی داشته است.

حال لازم است تا به اطلاعاتی مهم، پیش از انتخاب پارکت لمینت هاوس بادن دست پیدا کنید که در قسمت زیر آمده اند:

  1. این پارکت از بهترین طراحی بهره برده و هر یک از اجزای آن به شکل کامل و بدون هیچ درزی در کنار هم قرار می گیرند.
  2. از میزان سختی و استحکام بی نظیری برخوردار بوده و نسبت به پاخور بودن مقاوم می باشد.
  3. به هیچ وجه سُر نبوده و قابلیت تحمل فشار زیاد را به همراه دارد.
  4. مجهز به قفل یونی کلیک مخصوص بوده و لذا نسبت به رطوبت نیز هیچ تاثیری نمی پذیرد.
  5. نسبت به نور خورشید نیز به همین شکل عمل کرده و از ثبات رنگی و ظاهری بالا برخوردار است.
  6. از محصولات ضد سایش نیز به شمار آمده و ضخامت مناسب تا 8 میلیمتر را داراست.
  7. با توجه به سیستم خاص و پیشرفته ای که در این محصول طرح ریزی گشته، می توان آن را در کمترین زمان اجرا نمود.

خرید پارکت لمینت هاوس بادن

خرید پارکت لمینت هاوس بادن اگر تصمیم به تهیه پارکت لمینت عمده گرفته و به دنبال بهترین نوع این محصول می گردید، بهتر است به خرید پارکت هاوس بادن فکر کنید، چرا که این محصول از هر لحاظ با نیاز روز افراد مطابقت داشته و یک پارکت لمینت کاملاً ایده آل و بی نقص به شمار می آید.

همچنین محصول فوق دارای طرح های چوبی متنوع همراه با تناژهای رنگی تیره و روشن بوده و فرصت یک انتخاب دلخواه را به شما خواهید بخشید، به ویژه اینکه قیمت آن در مقابل خصوصیات کمی و کیفی ویژه ای که دارد، بسیار مناسب بوده و حتماً شما را شگفت زده و به تهیه آن، راغب تر خواهد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *