پارکت لمینت ترک فلور با کیفیت یکی از انواع کفپوش هایی است که جهت کف سازی ساختمان و فضا های مختلف آن به کار می رود. پارکت به کفپوش های ساخته شده از چوب گفته می شود که در ابعاد مختلف و رنگ های متنوع تولید شده و در هم قفل می شوند. خرید عمده پارکت توسط انبوه سازان مسکن و کسانی که در این حرفه مشغول به کار می باشند صورت می گیرد.

خرید عمده پارکت لمینت ترک فلور با کیفیت

جنس فوق العاده پارکت لمینت ترک

جنس فوق العاده پارکت لمینت ترک پارکت ترک از جمله اجناس وارداتی به کشور است که از کشور همسایه ترکیه به ایران وارد می شود. چوب ماده اولیه ساخت این تجهیزات را تشکیل می دهند که به دلیل زیبایی خاص بسیار مورد توجه در صنعت ساختمان و طراحی دکوراسیون قرار گرفته است. 

پارکت ترک در تنوع رنگی بالا و شامل طیفی از رنگ های قهوه ای، کرم و سفید و زرد در تناژ های مختلف تولید می شود. این عامل سبب تامین نیاز سلایق مختلف به این کالا می شود. از طرفی با انتخاب رنگ مناسب می توان به راحتی آن را با سایر وسایل خانه هماهنگ نمود. 

جنس فوق العاده پارکت در کنار زیبایی منحصر به فرد آن سبب شده است تا تولید کنندگان اقسام متنوعی از پارکت لمینت را طراحی نموده و جهت فضا های مختلف به کار برند. 

اماکن تجاری، سالن های ورزشی، لابی هتل ها، منازل مسکونی و فروشگاه ها از جمله فضاهایی هستند که در آنها از پارکت استفاده می شود.

چوب به کار رفته در ساخت پارکت یکی از عواملی است سبب ساخت پارکت هایی با کیفیت بالا می شود. بنابراین در صورت نگهداری صحیح و خرید پارکت هایی از جنس چوب مرغوب می توان سالیان متمادی از آن بدون آسیب استفاده کرد.

وارد کننده پارکت لمینت ترک فلور با کیفیت

وارد کننده پارکت لمینت ترک فلور با کیفیت پارکت لمینت با نام فلور از جمله اجناس وارداتی به کشور است که توسط وارد کننده پارکت و شرکت های بازرگانی به کشور وارد می شود.

جنس پارکت ترک و دوام بالای آن نشان دهنده کیفیت مناسب پارکت است که پارکت های ترک این خصوصیت را دارند و در میان فهرست انواع پارکت های موجود از نمونه های پر طرفدار می باشند.

وارد کننده این تجهیزات بر اساس میزان عرضه و تقاضا و همچنین نرخ ارز به واردات آنها می پردازند. در زمان هایی که آمار ساخت و ساز در کشور بالاست و تقاضا برای انواع پارکت نیز با افزایش روبروست میزان واردات این کالا از کشور ترکیه نیز با تقاضای موجود هماهنگ است و تامین کننده نیاز بازار می باشد.

پارکت لمینت ترک فلور با نرخ مصوب وارداتی در بازار توزیع می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *