صادرات بهترین پارکت لمینت عمده در این سایت آغاز شد. این شرکت اقدام به فروش و صادرات پارکت لمینت کف به کشور های مختلف از جمله کشور های همسایه کرده است.

خریداران محترم داخل کشور هم میتوانند از این فرصت استفاده کرده و پارکت لمینت کف را به صورت عمده با تخفیف ویژه تهیه کنند.

بهترین پارکت لمینت های کف آلمانی اکنون در دسترس همه خریداران قرار گرفته است.

این شرکت تامین کننده انواع پارکت لمینت کف آلمانی در بازار است و تا کنون با بسیاری از تولید کنندگان و مشتریان داخلی و خارجی همکاری داشته است.

اکنون میتوانید انواع پارکت لمینت عمده را به صورت اینترنتی و با قیمت مناسب تهیه کنید.

صادرات بهترین پارکت لمینت عمده کف آلمانی

مواد اولیه تشکیل دهنده پارکت لمینت کف

مواد اولیه تشکیل دهنده پارکت لمینت کف مواد اولیه تشکیل دهنده لمینت چیست؟ انواع لمینت چه تفاوتی میکنند؟ چه عواملی بر کیفیت پارکت لمینت کف تاثیر دارد؟

پارکت لمینت از چند لایه تشکیل شده است. در ادامه مواد اولیه پارکت لمینت را برسی میکنیم:

  1. لایه زیرین یا Backing Layer : این لایه از جنس سرامیک کاغذی و ضد آب است ، این سطح ارزان ترین قسمت محصول است. لایه زیرین بیشتر نقش محافظ لایه میانی یا مغزی در برابر آب را دارد.
  2. لایه مغزی: این لایه مهمترین لایه تشکیل دهنده پارکت لمینت است. اصلی ترین عامل تاثیر گذار روی کیفیت و قیمت پارکت لمینت این لایه است. کیفیت پارکت لمینت تا حد زیادی به کیفیت و جنس لایه مغزی بستگی دارد. لایه مغزی میتواند از دو نوع HDF و MDF ساخته شود. با توجه به اینکه این لایه از چوب تهیه میشود نسبت به آب حساس است و متورم میشود.
  3. لایه دکوری یا Design Layer : این لایه ظاهر پارکت لمینت را تشکیل میدهد. این لایه در انواع طرح چوب و رنگ های متنوع تولید میشود.
  4. لایه محافظ یا Protective Layer : این لایه از جنس پلی اورتان است و نقش محافظ پارکت لمینت کف در برابر خط و خش و آب و تا حدودی حرارت است.

توزیع کننده پارکت لمینت عمده کف آلمانی

توزیع کننده پارکت لمینت عمده کف آلمانی توزیع کننده پارکت لمینت کیست؟ از کجا میتوانم پارکت لمینت عمده خریداری کنم؟

پارکت لمینت کف در کشور های مختلفی با کیفیت های متفاوت تولید میشوند. یکی از بهترین انواع پارکت لمینت کف نوع آلمانی آن است که با بهترین کیفیت و با استاندارد های جهانی تولید میشود.

این شرکت تمام توان خود را برای رساندن بهترین پارکت لمینت ها به دست مشتریان و خریداران به کار گرفته است. و شروع به توزیع و پخش انواع پارکت لمینت کف آلمانی بین فعالان در این زمینه کرده است.

شما میتوانید برای دریافت مشاوره ، دریافت قیمت و تهیه و خرید پارکت لمینت کف به صورت عمده با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *