قرنیز پی وی سی طرح سنگ، از جمله مصالح پر مصرف و شیک در تزئین و تکمیل دکوراسیون منزل است که اغلب در گوشه، پایین و کنج دیوار به کار برده می شود. این قرنیز در انواع مدل های غیر داکتی و داکتی تولید می گردد و مهم ترین مشخصه ی آن، قابل شستشو بودن می باشد.

عرضه کننده قرنیز پی وی سی طرح سنگ

ضخامت استاندارد قرنیز پی وی سی

ضخامت استاندارد قرنیز پی وی سی همان گونه که می دانید، عوامل متعددی در زیبا شدن دکوراسیون داخلی منزل اهمیت دارند؛ یکی از این عوامل، استفاده از قرنیز خوش رنگ و با کیفیت می باشد که در برآورده کردن این امر، بسیار تاثیرگذار واقع می شود.

قرنیز پی وی سی، یکی از اولین و اصلی ترین انتخاب های هر شخصی برای خرید مصالح ساختمانی می باشد؛ از علت های محبوبیت بیش از حد این محصول به نسبت قرنیز های ام دی اف، سنگ و پلی استایرن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • اغلب آن ها، امکان عبور دادن و پوشاندن سیم های برق را دارند که در نهایت، جلوه ی زیبا تری را به دیوار می بخشند.
  • دارای مقاومت و استقامت بسیار بالایی در برابر رطوبت، فشار، سایش و ورود حشرات دارند.
  • این قرنیز، در انواع طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شود که منجر به ارضای نیاز های افراد مختلف، با سلایق متفاوت می گردد.
  • دسترسی به این محصولات و مواد اولیه ی آن ها، بسیار راحت است.
  • دارای ساختار پلاستیکی می باشند که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می نمایند.
  • نصب قرنیز های پی وی سی بسیار آسان است و این فرایند با استفاده از چسب آکواریوم و یا میخ صورت می گیرد.

اما مهم ترین عامل در تولید این محصول، رعایت ضخامت استاندارد قرنیز پی وی سی می باشد چون این دیوارپوش ها اغلب، توخالی هستند و باید حتما ضخامت کافی را برای مقابله با شرایط سخت و انواع فشار های خارجی متحمل شده داشته باشند.

این ضخامت که از پایین ترین قسمت قرنیز اندازه گیری می شود، اغلب حدود 10 تا 12 میلی متر باشد و منجر به محافظت بیش تر از رنگ و ساختار دیوار در برابر رفت و آمد و یا نظافت و شستشو می شود.

ضخامت های بیش تر، منجر به کاهش دادن زیبایی محل مورد نظر می شود؛ همچنین ضخامت کم هم از استحکام کافی برخوردار نمی باشند؛ به همین علت رعایت این اصل، بسیار مهم و تاثیرگذار است.

بازار فروش قرنیز پی وی سی طرح سنگ

بازار فروش قرنیز پی وی سی طرح سنگ بازار فروش قرنیز پی وی سی طرح سنگ، بسیار داغ شده است و این محصول، متقاضیان زیادی دارد.

قیمت این دیوارپوش به ضخامت، ارتفاع، کیفیت، رنگ و بسیاری دیگر از شرایط، بستگی دارد.

چنانچه قصد خرید این نوع از قرنیز ها با بالا ترین کیفیت و نازلترین قیمت را دارید، می توانید با همکاران ما در این سایت تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *