قرنیز در اصطلاح به نوار باریک گفته می شود که می تواند از جنس سنگ، سرامیک و یا چوب باشد و برای جداسازی کف از دیوار استفاده می شود. 

قرنیز پی وی سی یکی از انواع قرنیز های جدید می باشد که امروزه مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است و طرح روکش کره ای آن طرفداران زیادی دارد. 

فروش قرنیز پی وی سی روکش کره ای توسط نمایندگی مجاز صورت می گیرد، و جهت خرید و انتخاب مناسب برای مکان مورد نظر خود می توانید با مراجعه حضوری و مشاهده انواع مختلف قرنیز، انتخاب شیک و مناسبی داشته‌ باشید. 

فروش قرنیز پی وی سی روکش کره ای

کیفیت بالا قرنیز پی وی سی کره ای

کیفیت بالا قرنیز پی وی سی کره ای

استفاده از قرنیز از دیرباز مورد توجه معماران داخلی و طراحان دکوراسیون داخلی بوده است، در گذشته استفاده از قرنیز های سنگی و سرامیکی بسیار مرسوم بوده است اما پیشرفت در صنعت چوب و تغییر سلیقه ها در نمای داخلی ساختمان، استفاده از سنگ و سرامیک را تا حدودی منسوخ کرده و جای خود را به قرنیز های با طرح ام دی اف و یا پی وی سی داده است. 

قرنیز پی وی سی با روکش کره ای از انواع جدید قرنیز می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است، این نوع قرنیز تحت لیسانس کره ساخته می شود و از مهمترین ویژگی این محصول قابل شستشو بودن آن است که به کیفیت آن می افزاید و کیفیت بالا قرنیز پی وی سی به جنس ماده اولیه و جنس روکش آن بستگی دارد. 

قرنیز های پی وی سی از جنس چوب ام دی اف بوده که با روکش پی وی سی پوشانده می شود. 

در هنگام خرید قرنیز پی وی سی به رنگ دیوار، کف پوش و در و پنجره های داخلی توجه کنید، و برای نمای بهتر و شیک تر خانه و یا محل مورد استفاده از قرنیز، بهتر از رنگ قرنیز پی وی سی یک درجه از رنگ کف پوش و یا دیوار تیره تر و یا روشن تر باشد. 

قرنیز پی وی سی برای مکان هایی که با کف پوش و یا پارکت پوشیده شده است مناسب می باشد چرا که باعث پوشاندن درز های بین دیوار و کف پوش می شود و انبساط حرارتی ایجاد می کند. 

استفاده از قرنیز پی وی سی روکش کره ای دارای مزایای زیادی از جمله موارد زیر می باشد: 

  • نصب آسان 
  • عدم شکستگی 
  • قیمت ارزان و مناسب 
  • قابل شستشو 
  • دارای طرح و رنگ های زیبا 
  • ابعاد و اندازه های مناسب 

توزیع قرنیز پی وی سی روکش کره ای

توزیع قرنیز پی وی سی روکش کره ای

خرید قرنیز مناسب و با کیفیت برای افرادی که قصد ایجاد تغییر در نمای داخلی را دارند امری مهم و مناسب می باشد وبهترین راه برای خرید و انتخاب قرنیز درجه یک مراجعه به مرکز توزیع قرنیز می باشد. 

در مرکز توزیع قرنیز پی وی سی روکش کره ای ضمن راهنمایی گرفتن از کارشناسان فروش می توانید با انتخاب بهترین قرنیز از بین صدها مدل موجود، زیبایی را به خانه و محل کار خود منتقل کنید. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *