امروزه کارخانه های پارکت زیادی در شهر های مختلف کشور وجود دارند که به تولید پارکت با کیفیت ادونس پرداخته و علاوه بر این به عرضه این محصول در بازار های فروش آن در سراسر کشور می پردازند.

فروش ویژه پارکت با کیفیت ادونس طرح سنگ

شباهت های پارکت ادونس با سرامیک ؟

شباهت های پارکت ادونس با سرامیک ؟ کارخانه های تولید پارکت در کشور به تولید این محصول می پردازند که دارای کیفیت های متفاوتی می باشد و هرچه در ساخت این محصول از مواد اولیه درجه یک استفاده شود، در نتیجه قیمت آن نیز بالا تر می رود.

بادی در نظر داشت که تفاوت پارکت ادونس با سرامیک به این دلیل می باشد که جنس سرامیک معمولا از خاک می باشد که با استفاده از ماشین آلات صنعتی درست می شود اما پارکت ها به وسیله دستگاه های صنعتی و طبق فرایند و مرحله های مختلفی درست می شود و معمولا این محصول از لمینت چند لایه می باشد که باعث افزایش استقامت و استحکام سطح مورد نظر می شود که از این لمینت ها معمولا در کف منزل های مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

برخی از پارکت ها به دلیل استفاده از مواد جلا دهنده در تولید آن ها کمی براق می باشد و از این نظر شباهت زیادی به سرامیک ها که کاملا براق می باشند دارند و علاوه بر این، یکی دیگر از شباهت های آن به این دلیل می باشد که پارکت ها به دلیل خاصیت آنتی باکتریالی که در آن وجود دارد کاملا ضد حشره بوده ‌و هم چنین دارای مقاومت و استحکام خوبی در برابر آب و رطوبت نیز می باشد.

هم چنین باید در نظر داشت که پارکت ادونس دارای مقاومت و استحکام ضد سایشی می باشد و علاوه بر این دارای قطر و ضخامت بالا ۸ میلی متر نیز می باشد.

این پارکت ها به صورت چند لایه می باشد که به ترتیب دارای لایه ابتدایی، دکوراتیو، اصلی و لایه تحتانی نیز می باشد و علاوه بر این برش پارکت های ادونس نیز شبیه به سرامیک ها می باشد به طوری دارای برش های مستطیل و مربع و در ابعاد و اندازه کوچک، متوسط و بزرگ است.

بازار خرید پارکت با کیفیت ادونس طرح سنگ

بازار خرید پارکت با کیفیت ادونس طرح سنگ بازار خرید پارکت با برند های مختلف معمولا در شهر های تهران، کرج، اصفهان و مشهد می باشد به طوری شرکت های تولید کننده به عرضه این محصول در نمایندگی های فروش آن در سراسر کشور می پردازند‌.

خریدار ها باید در نظر داشته باشند که این محصول را از نمایندگی های فروش آن تهیه کنند که علاوه بر کیفیت خوب و مطابق با استاندارد های بین المللی، دارای قیمت مناسب نیز باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *