یکی از مهمترین معیار هایی که همواره افراد در زمان خرید یک کالا با توجه می‌ کنند قیمت می باشد. راه های مختلفی برای آشنایی با قیمت پارکت لمینت ترک فلور وجود دارد. این نوع پارکت ها به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و طرح های زیبایی که دارند از پرفروش ترین نوع پارکت به شمار می‌ آیند و برای آشنایی با مشخصات پارکت لمینت راه های مختلفی برای مشتریان وجود دارد. این پارکت ها نمای زیبایی نیز دارند.

قیمت پارکت لمینت ترک فلور

مشخصات پارکت لمینت ترک فلور

مشخصات پارکت لمینت ترک فلور امروزه برای زیباتر کردن نمای داخلی خانه ها از پارکت ها استفاده می شود. یکی از مدل های پارکت هایی که امروز توانسته است نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند پارکت لمینت ترک فلور می باشد.

  1. این پارکت ها در ضخامت ۸ میلیمتر و عرض ۱۸۸ میلی‌ متر ساخته می‌ شوند و ضریب تراکم پذیری آنها بسیار مناسب است و محصول خود کشور و از جنس کاغذ آلمانی می باشد.
  2. کلیه پارکت های لمینت دارای نری و مادگی بسیار قوی و مناسبی هستند که باعث می شود مقاومت ها نسبت به رطوبت بسیار افزایش پیدا کند.
  3. نسبت به سیستمهای گرمایش از کف طراحی شده و مقاومت آنها بسیار بالا است.
  4. در برابر ضربه و فشار کیفیت بسیار بالایی دارند و بسیار زیبا و نمای شیک و مدرن نیز در آنها وجود دارد.
  5. حالت ارتجاعی به علت استفاده از مواد درجه یک دارند و این توانایی برای این پارکت ها به وجود آمده است.

مراکز فروش پارکت لمینت ترک فلور

مراکز فروش پارکت لمینت ترک فلور اگر به دنبال خرید پارکت لمینت ترک فلور می باشید مراکز فروش پارکت می توانند به شما در زمینه یک خرید خوب کمک کنند. این مراکز فروش امروزه در بسیاری از استان های کشورمان شعبه های مختلفی دارند و عزیزانی که به دنبال آشنایی با مدل های مختلف این پارکت ها هستند می‌ توانند از این مراکز فروش متناسب با نیاز خودتان خریدشان را انجام دهند.

تمام اجناسی که از این مراکز به کشور عرضه می‌ شود دارای کیفیت بسیار بالا است و تمام این کالاها طبق استاندارد هایی که وجود دارد ساخته شده است از این رو افراد می‌ توانند به راحتی خرید خودشان را انجام دهند.

فروشندگانی که در این مراکز در حال فعالیت و فروش اجناس هستند که شما در زمینه یک خرید خوب کمک می کنند و شما می توانید به راحتی متناسب با نیازی که دارید خرید تان را انجام داده و این کالا را مورد استفاده خودتان قرار دهید. این محصول کاملاً داخل خود ایران تولید می‌ شود از این رو با خرید این نوع پارکت از محصول ایرانی نیز حمایت می کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *