امروزه با پیشرفت علم، محصولات بسیاری در صنعت ساختمان سازی به وجود آمده که جایگزین محصولات گذشته شده اند، از این رو یکی از این محصولا پارکت ها می باشند که دارای انواع مختلفی از قبیل پارکت مدرن ترک فلور می باشند، که در واقع جایگزین بسیاری از سرامیک شده اند، لذا پارکت ها تولید شده از صفحات چوبی هستند که در حال حاضر به عنوان پوشش کف ساختمان ها بکار برده می شوند و دارای انواع مختلفی هستند، که از قیمت های متنوعی برخوردار می باشند.

قیمت پارکت مدرن ترک فلور

مشخصات پارکت ترک فلور

مشخصات پارکت ترک فلور

همانطور که میدانید امروزه بیشتر افراد برای ساختن ساختمان ها و پوشش کف های ساختمان از پارکت ها در انواع مختلف جنس و طرح و رنگ استفاده می کنند، که در بین آن ها بیشترین کاربرد و مصرف را پارکت ترک فلور داشته که خریداران با توجه به مشخصاتی که این نوع پارکت ها به همراه دارند، آن را تهیه کرده و مورد استفاده قرار می دهند.

از این رو برخی از مشخصات پارکت ترک فلور شامل:

  • طراحی های مختلف چوبی از قبیل الواری
  • تولید شده در رنگ های متنوع به خصوص طرح چوب و سفید
  • دارای ابعاد مناسب مستطیل
  • مقاومت بالا در مقابل رطوبت و ضربات

لذا با توجه ب مشخصاتی که این نوع پارکت داشته و به دلیل کیفیت بسیار بالای پارکت ترک فلور، افراد بسیاری برای خرید پارکت، به تهیه این نوع محصول می پردازند، از این رو پارکت های موجود در بازار به دو دسته جنس خارجی و تولید داخلی ایرانی تقسیم می شوند، که در واقع این دو نوع پارکت از نظر کیفیت مشابه یکدیگر بوده اند و از نظر قیمت متفاوت می باشند.

همچنین با ورود دستگاه های مدرنیزه جدید در کشور تولیدکنندگان مانند تولیدکنندگان خارجی به تولید پارکت های متنوعی با همان کیفیت پرداخته و با این تفاوت کمه با قیمت ارزان تری به دست مشتریان می رسانند.

مراکز فروش پارکت مدرن ترک فلور

مراکز فروش پارکت مدرن ترک فلور

از آنجایی که مشتریان بسیاری در کشور به تقاضای انواع پارکت ترک فلور می پردازند، لذا تولیدکنندگان میزان تولیدات این محصول را افزایش داده اند و آن را در مراکز فروش پارکت مدرن ترک فلور ارائه می دهند.

همچنین تولیدکنندگان بسیاری در کشور در حال فعالیت میباشند و پس از تولید انواع پارکت، این محصول را به صورت عمده به سایر کشورهای خارج نیز عرضه کرده و در کشورهای خارجی با محصولات پارکت های تولید شده خارجی به رقابت پرداخته اند.

لذا به دلیل تولیدات با کیفیت پارکت توسط تولیدکنندگان در کشور ما، میزان فروش و تقاضای پارکت های مدرن ایرانی افزایش یافته، و خریداران بسیاری در کشورهای خارجی به تهیه و خرید محصولات ایرانی با کیفیت بالا و با قیمت بسیار مناسب می پردازند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *