پارکت شیاردار ادونس

پارکت چوب فرش یا کف پوش از جنس چوب می باشد که برای طراحی داخل ساختمان استفاده می شود قطعات پارکت را به اشکال مختلف در کنار هم قرار می دهند تا کف ساختمان پوشیده شود .امروزه کف پوش هایی به نام لمینت وارد بازار شده اند که از جنس ام دی اف و اچ دی اف می باشند و به اشتباه با نام پارکت به بازار عرضه می شوند.یک نوع از پارکت ، پارکت شیاردار است که ظاهر آن بسیار شبیه به پارکت واقعی است .نصب این نوع پارکت بسیار آسان است .پارکت لمینت شیاردار مناسب افرادی است که می خواهند منزلشان شبیه به پارکت ظاهر واقعی داشته باشد. 

نمایندگی پخش پارکت شیاردار ادونس

مقاومت پارکت شیاردار در مقابل ضربه

مقاومت پارکت شیاردار در مقابل ضربه به علت داشتن شکاف در بین آن ها مقاومت پارکت شیاردار در برابر فشار افزایش یافته به همین علت می توان از مبل های سنگین و دیگر وسایل بر روی آن ها استفاده کرد .همچنین به علت داشتن شکاف مقاومت پارکت در برابر تغییرات دمایی بالاست به عبارتی می توان گفت که ظرفیت انبساط و انقباض بالائی را دارا می باشد. از جمله مزایای پارکت میتوان موارد مقابل را نام برد : عایق در برابر صدا و گرما هستند .در فصل زمستان با قرار گرفتن پا بر روی آن احساس سردی به بدن منتقل نمی شود . بسیار نرم است. همچنین هنگام برخورد اشیا احتمال شکستن آن را کاهش می دهد. پارکت را می توان در ضخامت های گوناگون انتخاب کرد .همچنین پارکت دارای تنوع فراوان در رنگ ، شکل ظاهری و قیمت است.پارکت ها به دو نوع شیاردار و بدون شیار تقسیم می شوند .پارکت های شیاردار دارای ضخامت بالایی هستند و علاوه بر ضخامت ، سیستم قفل که برای هر پارکت طراحی می شود بر زمان استفاده و مقاومت و دوام پارکت تآثیرگذار است.اگر جسمی سنگین بر روی پارکت های شیاردار کشیده شود کلیک ها آسیب ندیده و در هم نمی شکنند.یکی از مشکلاتی که مصرف کننده ها هنگام خرید پارکت شیاردار دارند بحث تمیز کردن آن هاست . لازم به ذکر است شیار ایجاد شده در بین تایل های پارکت کمتر از یک میلی متر بوده و انباشته شدن گرد و خاک و تکه های ریز آشغال ها در آن در حد حداقل می باشد چرا که در نصب سنگ و سرامیک هم شاهد اختلاف سطح بین هر تایل هستیم .

مرجع فروش پارکت شیاردار ادونس

مرجع فروش پارکت شیاردار ادونس پارکت شیاردار ادونس محصول کشور تایوان و آلمان می باشد که دارای ضخامت ۸ میلی متر و ضریب تراکم ac4 می باشد.این ضخامت سبب می شود که پارکت زمان زیادی در محیط مورد استفاده قرار گیرد .مرجع فروش پارکت شیاردار ادونس عبارتند از : نمایشگاه چوب ایران، طراحی دکوراسیون پویانو ، فروشگاه اینترنتی دکوراسیون داخلی رادیس ، فروشگاه اینترنتی دیجی پالیزی را می توان نام برد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *